Skip to content

HAKKIMIZDA

SİTEMİZ YAYININA ARA VERMİŞTİR...

haberveriyorum.net, haber, veri, yorum bütünlüğünde, sizin de haber verebildiğiniz, yorum yapabildiğiniz, veri paylaşabildiğiniz etkileşimli bir haber portalıdır. Aydınlık çağın habercisidir. Bunda anlaşılmayacak bir şey yok!

Yine de biraz anlatın hele derseniz;

haberveriyorum.net, internet âleminin en güzide sitelerinden "ekşi sözlük" ve benzeri sitelerin tarzıyla, önemli haberleri ıskalamayan, özgün habercilik yapabilen, yorumlarıyla dikkat çeken sıkı bir "haber portalı"nı bir potada eritebilmek mantığına göre hazırlanmıştır. 

Yazarları da, bu mantık uyarınca "toplaşacaktır".

En genel anlamıyla aydınlık düşüncelilerin, kafasındaki örümcek ağlarını temizlemeye çalışanların, birbirleriyle etkileştikleri, tartıştıkları ve dalgalarını buldukları bir site olacaktır.

Memlekette maalesef gani gani bulunan faşistlerin, fethullahçıların ya da gerici lavukların fink attığı bir ortama dönüşmemesi için, moderatör kişiler, habercileri/editörleri, "haberlere kayıtlı kullanıcı olarak yorum yazdıkları" deneme süreçlerinde seçmek zorundadır. Anlayışla karşılanmalıdır!

Site, "kırmızı çizgileri"ni moderatörleri aracılığıyla koyarken, tümüyle aynı kafa yapısındaki arkadaşların takılıp eğlendiği bir ortam da olmayacaktır.

Haberci/editör/moderatör olabilmeniz için, öncelikle, "kayıtlı üye" olmanız gerekecek. Ardından "Haber Verin/Yorum Yazın" sayfamızda açıkladığımız şekilde, sitemize farklı düzeylerde katkılarda bulunabileceksiniz. 

Haberlerinde "objektifliği" gözetip "subjektif boncuğu"nu da katabilenler, düşüncesini derli toplu aktarıp Türkçe'yi katletmeyenler, dahi anlamındaki -de'yi ayrı yazabilenler, gazetecilik klişesiyle "doğru ve güvenilir haber" verebilenler ve adabıyla tartışabilenler "haberveriyorum"culuk yolunu daha kısa sürede tamamlayabilecektir.

Tabii siz bu kadar lafa aldırmayın; rahat olun, kasmayın; arkadaşınıza yazar, ona güzel bir haberi müjdeler, matrak bir haberi alıntılar gibi güzel güzel yazın.

Hadi bakalım... Kervan yolda düzülür... Kervancının kafasını düdüklememek kaydıyla yola koyulalım...

 

 

AdaptiveThemes