Skip to content

sol.org.tr'ye iki yeni bölüm eklendi

26 Mayıs 2009, ekleyen Hasan Duru

Haber portalı sol.org.tr'ye bugün iki yeni bölüm eklendi. "Bilim Teknoloji" ve "Sol Partiler" başlıklı bu yeni bölümlere şu bağlantılardan ulaşabilirsiniz: 

http://haber.sol.org.tr/bilim_teknoloji/index.1.html

http://haber.sol.org.tr/sol_partiler/index.1.html

Yorumlar

sol.org.tr 'Serbest Kürsü' bölümünü de yeniledi

26 Mayıs 2009, yazan Hasan Duru,
Yorum no: 48

26 Mayıs Salı günü "Bilim Teknoloji" ve "Sol Partilerden" bölümlerini açan sol.org.tr, "Serbest Kürsü" köşesine daha fazla "serbestlik" tanıyacağını duyurdu. İlgili duyuru şu şekilde: 

Serbest Kürsü'ye serbestlik...

 

 

Merhaba,

soL'da iki yeni bölümümüz var artık. Bundan böyle Bilim ve Teknoloji haberleriyle Sol Partilerden haberlere daha ayrıntılı bir biçimde yer vereceğiz. Bilim ve Teknoloji haberleri konusunda soL'a yardımcı olmak isteyen dostlarımızın da bizimle temasa geçebileceğini hatırlatmak istiyoruz.

soL'da geçtiğimiz aylarda başlattığımız Serbest Kürsü'nün daha fazla tartışmaya açık hale gelmesi için okurlarımızdan gelen talepleri değerlendirdik ve bu doğrultuda bir adım attık. Artık Serbest Kürsü'de soL'un yayın ilkelerini biraz daha esnek yorumlayacağız. Hakarete ve dedikoduya yer vermeyeceğimizi ve gelen yazıları yayınlayıp yayınlamamak konusunda tasarruf hakkımızın saklı olduğunu, burada yer verilen yazıların hiçbir biçimde soL'u bağlamayacağını bir kez daha hatırlatırız.

soL'da kalmaya devam edin...

soL Ekibi

 

 

AdaptiveThemes