Skip to content

Türkiye'deki bazı sol yapıların İnternet siteleri

12 Eylül 2009, ekleyen Hasan Duru

Aşağıda, Türkiye’deki bazı sol yapıların resmi İnternet siteleri ile onlarla aynı çizgide yayın yapan bazı sitelerin eksiksiz olmayan bir listesi var. Listede fazlalıklar ya da yanlışlıklar da bulunabilir. Eklenecek yorumlar doğrultusunda gerekli düzeltmeleri yapacağız. Önce çok sayıda sitesi bulunan yapılar ve ardından diğerleri: 

 
Emek Partisi (EMEP): www.emep.org
 
Evrensel gazetesi: www.evrensel.net
 
Hayat Televizyonu: www.hayattv.net
 
Evrensel Basım Yayın: www.evrenselbasim.com
 
Gençlik Buluşması: www.genclikbulusmasi09.net
 
Dokuz Eylül Emek Gençliği: http://www.deuemek.org
 
 
Halkevleri: www.halkevleri.org.tr
 
Sendika.org: www.sendika.org
 
Öğrenci Kolektifleri: http://www.kolektifler.net/
 
Devrimci Gençlik: www.devrimcigenclik.org
 
Politeknik: www.politeknik.org.tr
 
Latin Bilgi: www.latinbilgi.net
 
Sendika.tv: www.sendika.tv
 
 
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): www.odp.org.tr
 
Birgün gazetesi: www.birgun.net
 
Yeniden Devrim: www.yenidendevrim.org
 
Gençlik Muhalefeti: www.genclikmuhalefeti.org
 
Devrimci Genç: www.devrimcigenc.org
 
Birlikte Umut: www.birumut.info
 
 
Türkiye Komünist Partisi (TKP): www.tkp.org.tr
 
soL Haber Portalı: www.sol.org.tr
 
Yurtsever Cephe: www.yurtsevercephe.org
 
Genç Meclis: www.gencmeclis.org
 
Nâzım Hikmet Akademisi: www.nazimhikmetakademisi.org
 
Nâzım Hikmet Kültür Merkezi: www.nazimhikmetkulturmerkezi.org
 
Sanat Cephesi: www.sanatcephesi.net
 
Barış Derneği: www.barisdernegi.org
 
Üniversite Konseyleri Derneği: www.universitekonseyleri.org
 
soL Video: www.solvideo.org
 
 
DİĞERLERİ...
 
Bağımsız Devrimci Sınıf Platformu (BDSP): www.kizilbayrak.net
 
Devrimci Sosyalist İşçi Partisi (DSİP): www.dsip.org.tr ve www.sesonline.net
 
Emekçi Hareket Partisi (EHP): www.emekcihareket.org
 
Ezilenlerin Sosyalist Platformu (ESP): www.atilimhaber.org
 
Halk Cephesi: www.halkcephesi.net
 
Halkın Kurtuluş Partisi (HKP): www.kurtuluspartisi.org
 
İşçi Kardeşliği Partisi (İKP): www.ikp.org.tr
 
Özgürlükçü Sol Hareket (ÖSH): www.turnusol.biz
 
Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP): www.sosyalistdemokrasipartisi.org
 
Sosyalist Emek Hareketi (SEH): www.sosyalistemek.org
 
Sosyalist Parti: www.sosyalistparti.net
 
Türkiye Sosyalist İşçi Partisi (TSİP): www.tsip1974.com
 

 

 

 

AdaptiveThemes