Skip to content

Meg Ryan'ı kurtarmak!

4 Şubat 2010, ekleyen Ali Mert

Oscarları köşeli, oyuncuları şekilli, gişeleri acayip filmler dünyasının tanıdık simalarından Meg Ryan, "Er Ryan'ı Kurtarmak" filminin sağladığı boks ofis başarılarını canlı bir performansla yeniden gündeme getirmek için, dün ülkemizde "Meg Ryan'ı Kurtarmak" filmi çevirmiş.

Kültür politikaları uzmanı, İstanbul'u adeta bir başkent haline getiren AKP hükümetinin moda açılışlarından sorumlu Sanayi ve Ticaret Bakanı eşliğinde "fashion week" (moda haftası) açılışı gerçekleştiren Meg Ryan, (haberine göre değişen) 3 yüz ya da 3 bin kişilik fan kitlesinden, çadır bezi yırtma yöntemi sayesinde kurtarılmış. Kurtarılan Meg Ryan, bugün Paris'e uçarken, yırtılan çadır bezlerinin "fashion week" (moda haftası) kapsamında yeniden değerlendirilip değerlendirilmediği meçhul.  

Haberin manşetlerini ve detaylarını (örneğin, "Açılış için yüz bin dolara gelen bir Meg Ryan", "Bakan Çağlayan'la kurdela kesen bir Meg Ryan", "Korkuyorum, beni buradan derhal kurtarın!" diye bağıran bir Meg Ryan, "İsrailli korumalarıyla Çadırdan sürünerek kaçan bir Meg Ryan", "Düşerken kahraman bakan Çağlayan tarafından kurtarılan bir Meg Ryan", "İlk Paris uçağıyla cumburlop geri dönen, 100 bin dolar da ne kolay kazanılıyormuş" diye düşündüren bir Meg Ryan, "ehehe kikikiki, amma manyak milletiz yahu, kadının ödünü patlatmışız" vatandaş yorumlarına yol açan bir Meg Ryan, "Meg Ryan'da kalabalık fobisi varmış galiba" uzman yorumlarına yol açan bir Meg Ryan vb. vb. ) bugünkü gazetelerden, internet sitelerinden, oralardan, buralardan takip etmek mümkün. Ama bu türden faydasız şeyleri takip edeceğinize, genel grev eylemlerine gitsenize...

                                 

Meg Ryan'daki Er Ryan potansiyeli 

 

Birtakım kaynaklar: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=231624

http://www.medyafaresi.com/haber/35744/magazin-meg-ryan-korkusundan-cadiri-kestirdi-surunerek-kacti.html

http://www.cnnturk.com/2010/yasam/diger/02/03/meg.ryan.turkiyeden.ayrildi/562223.0/

 

 

 

AdaptiveThemes