Skip to content

inci sözlük nedir, ne değildir?

16 Temmuz 2010, ekleyen Ali Mert

Yine kopmuşuz popüler kültürden. Eh hiç televizyon izlemeyip kitap okuyup durursak olacağı bu! "İnci sözlük fenomeni" başlamış meğerse şimdi... Ve herkes biliyormuş sanırım, dolayısıyla son derece bayat bir haber sunmaktayım:

                                  

Ne yapalım, öğrenmenin yaşı ve yeri yok! Öğrene, öğrene, Birgün gazetesinden, Ali Şimşek'in makalesinden öğrendim ben de. Özetle, fırlama çocuklar, sanal ortamda "sıfır noktası"na ulaşıp Tan gazetesinin yeni baskısını yapmışlar galiba! 

Tosuncuklarla "sanal dalga"nın olmazsa olmazı ccc'ler falan da cabası. Bizim de hasbelkader üyesi olduğumuz Liverpool Ülkü Ocakları sanırım konuyla alakalı ama bu yazılanlar epey ayıp kaçmış reisler: http://inci.sozlukspot.com/

Yalnız bunlarla yetinmeyip televizyon programlarına, anketlere vb. katılıp "eğlence"yi büyütmüşsünüz, öbür yaptığınız edepsiz şeylere değil de buna gülmemek mümkün değil sahiden: 

video: 

Yorumlar

ccc ali mert reyiz üşüyoz ccc

17 Temmuz 2010, yazan Ziyaretçi,
Yorum no: 3898

liverpool ülkü ocakları öper

ali mert sürekli kitap

21 Temmuz 2010, yazan Ziyaretçi,
Yorum no: 3942

ali mert sürekli kitap okuyorum diye de reklamını yapmışsın. kızlar hasta şimdi sana bilesin. sayfana yakında bir ziyarette bulunacağız.

cCc inci reyisleri cCc

 

 

AdaptiveThemes