Skip to content

Din tüccarı Vakit'ten çıplak kadın görüntüleri

7 Mayıs 2010, ekleyen Erkin Özalp

Hüseyin Üzmez ve Abdurrahman Dilipak gibi yazarlarıyla ünlü Vakit gazetesinin İnternet sitesine, dün gece bir video konmuş. Daha sonra kaldırılmış olsa bile İnternet’te hızla yayılan bu videonun girişinde şu ifadeler yer alıyor:  

 
“CHP’den seks maceraları”
 
“Varan 1 - Genel Başkan Deniz Baykal”
 
“Kocası xxx, yyy’yi kendi elleriyle Baykal’ın koynuna sokup milletvekili yaptı!”
 
Videonun konduğu sayfanın adresi, “Deniz Baykal’ın seks kaçamağı - izleyin” ifadesini içeriyor:
 
http://www.habervaktim.com/haber/121001/deniz_baykalin_seks_kacamagi_izleyin.html
 
Video, okur yorumlarından anlaşıldığı kadarıyla yaklaşık olarak 4 saat boyunca sitede kalmış. Sonrasında, bağlantı adresi (URL) değiştirilmeden, video kaldırılıp Şamil Tayyar haberi girilmiş. Ama okur yorumlarına (henüz) dokunulmamış.
 
 
İnternet'te dolaşıma girmesi sağlanan videoda, bir kadının çırılçıplak görüntüleri de var!
 
Böylece, 19 Mayıs gösterilerine katılan kız öğrencilerin etek boylarını bile tartışan din tüccarlarının gerçek ahlak anlayışı bir kez daha ortaya çıkmış oluyor. “Laikler” söz konusu olduğunda, gizlice çekilmiş çıplak kadın görüntülerini servis etmekten çekinmiyorlar. Dahası, onaylanan okur yorumlarından anlaşıldığı üzere, bu videonun yayınlanmasında “Siirt’in rövanşını alma” hesabı da bulunuyor.
 
habervaktim.com'un ilgili sayfasının ilk hali
 
Din tüccarlarının yayınlamayı uygun buldukları (videoyla ilgili) okur yorumlarından bazıları şöyle:
 
NASIL CENABI ALLAH ÇARPTI BU DİNDAR DÜŞMANINI.
Yazar: Fettahoğlu - 2010-05-07 03:10:31
namus düşmanı olduğunun delilidir bütün chp lilere geçmiş olsun derim.
 
Baykal efendi buyur burdan yak.
Yazar: mahiratakan - 2010-05-07 03:11:20
geçmiş olsun.bay baykal sana selam olsun!
 
Deniz Baykal istifa...
Yazar: mümin_42 - 2010-05-07 07:34:53
millete ahlak dersleri veren, ancak kendisi bu ahlak standartlarına uymayan deniz baykal, bir an evvel chp genel başkanlığı'ndan istifa etmelidir. bu skandalı ancak istifa paklar. milyonlarca yuh olsun. adama kendi karısını eliyle teslim eden p... adama ne demeli? onun da intihar etmesi iyi olacaktır.
 
Yuh Yuh Yuhlar olsun
Yazar: osman020 - 2010-05-07 07:35:13
adama bak yav dede bu adam dede ,ve bu adam namus diye birseyden habersiz galiba,acaba o kadin kendi corundan cocugundan biri olsa ,acaba ne olurdu,yada fark etmezmi idi ,zaten bunlarin istedigide bumu?yav bunlara oy veren vatandaslara sormaklazimm simdi,buna mi oy vrdiniz beyler,bakin sizlerin oylari ile neler yapiliyo dedeler.düsün su milletin yakasindan,inanin nefret geldi,iyrencsiniz..
 
ISTE laiklikigin adabi
Yazar: delikanlia - 2010-05-07 07:35:45
yarin bunada bahane bulur bu laiklikigin ve ataturkun ilkelerini kuruma yuntemidir diye. ancak yaziklar olsun serefsizlik ve dinsizlik bu kadar olur. birde siirtteki olaylarina itlerini gonderiyor utanmadan.
 
bu zinacilarin islama neden karsi oldugunu anladim simdi.
Yazar: gelmuslumanbirlikol - 2010-05-07 07:35:55
cok yazik coook
 
VAYY KART ZAMPARA VAYYYY
Yazar: bigcat - 2010-05-07 07:36:11
ya bunlarda allah korkusu yok.zina falan onlar için çerez gibi bir şey.göz göre göre karısını peşkeş çeken o boynuzlu deyyusa ne demeli.peki o kadın şimdi vekilmi acaba.gerçi kocasıda muhakkak iyi bir yere gelmiştir.hayret ettim ben bu işe baykal nasıl tongaya düştü acaba. yüce rabbim böyle pislik içinde olanların mutlaka insanların önünde rezil olmasını sağlıyor bu dünyada ahireti kim bilir nasıl olur.
 
DENİZ BAYKALIN SONU
Yazar: rozer - 2010-05-07 07:36:26
baykalın siyasi hayatı da bitti muhtemelen. tıpkı turgut altınıok ve nusrte demiral gibi. memelekete hayırlı olsun tebrikler habervaktim......... anayasa mahkemesine kesin dava açar...
 
İŞTE GENEL BAŞKAN İŞTE MÜDİRESİ İŞTE CHP BU.
Yazar: Fettahoğlu - 2010-05-07 07:36:32
hakkı süha okayın kardeşi asrın en büyük uyuşturucu kaçakcısı mustafa okay hapiste deniz baykal işte ırz düşmanı müdüriyesi çırılçıplak kendide donla haber vaktim sen çoooook büüüüüyüüüüük gazetesin bu namus düşmanlarını yazdığın için çok çok çok çok teşekkür ediyoruz.
 
tazminat geliyor, yolda...
Yazar: fabian - 2010-05-07 07:38:21
hepinize şimdiden geçmiş olsun.
 
AH CEM UZAN AH?
Yazar: remzipala - 2010-05-07 07:38:40
bu kaset yayınlanır yayınlanmaz aklıma rahmetlı hasan can aydın geldi dememkki daha nice kasetler görecegiz vay ulkem vay?
 
ALLAH CC bazı suçları ibret olsun diye açıga çıkartır?
Yazar: remzipala - 2010-05-07 08:35:29
şimdi akşamdan beri haber sitelerini geziyorum öyle yorumlar okuyorumki ne yazdıklarını bilmiyorlar bir insan allah cc sövuyorsa o insanın yanındaki arkadaşı peygaberimle alay etmişse hele hele bu insanlar dinimle savaşıyorsa asla acımam töybe etmedigi surece allah cc bana bu yetkiyi vermiyor eyer acıma ihsi kalbim de dıyarsam kendimi yoklamam lagzı ben nasıl muslumanım diye evet bu tarla böyle temizlenecek allah cc herşeyi bilen ve kendisinle savaşanlar töybe etmedigi surece intikamından vazgeçmiyecek hemi dunyada emi ahirette örnek mi firevun
 

Yorumlar

Din tüccarları, din tüccarlarını koruyor!

7 Mayıs 2010, yazan Erkin Özalp,
Yorum no: 3259

Fethullahçıların çıkardığı Zaman gazetesinin ve Albayrak Grubu'nun çıkardığı Yeni Şafak gazetesinin İnternet sitelerinde yer alan haberlerde, Deniz Baykal videosunu Vakit gazetesinin piyasaya sürdüğünden söz edilmiyor!

Her iki İnternet sitesinde de aynı cümleler var:

"CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın partisinden bir milletvekili ile ilişkisini gösteren görüntüler internete düştü.

Youtube'da yayınlanan görüntüler insanların özel yaşantısına ve kişilik haklarına saldırı anlamına geliyor."

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=981493&title=baykal-gizli-kamera-goruntuleriyle-ilgili-hukuki-mucadele-baslatacak

http://www.yenisafak.com.tr/Politika/?t=07.05.2010&i=256077

Vakit'ten utanmazca bir açıklama ve yalan!

7 Mayıs 2010, yazan Erkin Özalp,
Yorum no: 3260

Vakit gazetesinin İnternet sitesi habervaktim.com'da, video olayıyla ilgili utanmazca bir açıklamaya yer verilmiş. Görüntüleri ilk olarak kendilerinin yayınladığı iddiasını yalanlamışlar. Kendilerinden önce metacafe.com adlı video paylaşım sitesine konduğunu söylemişler....

Oysa, videoyu sitelerine eklediklerinde yaptıkları açıklama şöyle:

"Habervaktim, yine Türkiye gündemini sarsacak bir video yayınlıyor. Bomba etkisi yaratacak videoda CHP lideri Deniz Baykal'ın inanılmaz görüntüleri var.

habervaktim'in ele geçirdiği video kaydında, Deniz Baykal'ın inanılmaz kaçamağına şahit olacaksınız."

Sadece ahlaksızlık değil aynı zamanda yalancılık yapan habervaktim.com'un son açıklaması şu şekilde:

İşte o kaydın hikayesi

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın çapkınlık kaseti gündeme bomba gibi düşerken, Baykal ve kartel medyası çok ilginç bir tavır sergiliyorlar. Doğan Grubu gazeteleri, rezaleti görmezden gelirken, “Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturma başlattığına” dikkat çekiyor internet sayfalarından. Doğan grubu gazetelerinin haberlerinde, Habervaktim'e işaret edilmek kaydıyla sitemiz hedef gösteriliyor.

İŞTE O KAYDIN HİKAYESİ
Baykal ve CHP Milletvekili [...]'ye ait olduğu görülen kamera kaydı çok sayıda internet haber sitesinin yanı sıra Habervaktim'de de yayınlandı. Ancak kaydın kaynağı sitemiz değil, www.metacafe.com'dur. Teknik verilere göre, sözkonusu kayıt ilk olarak 6 Mayıs gecesi metacafe.com'da yayınlandı. Metacafe.com'da halen yayında olan kaydın yayına konuş tarihi “6 Mayıs 10” olarak görülüyor. Deniz Baykal ve CHP Milletvekili [...]'nin görüldüğü kayıt, 7 Mayıs'ın ilk saatlerinde ise pek çok haber sitesinin yanı sıra Habervaktim'de de yayınlandı.

HABERVAKTİM.COM

(Kaynak)

Today's Zaman'dan farklı 'seks kaseti' haberi

7 Mayıs 2010, yazan Erkin Özalp,
Yorum no: 3261

Zaman gazetesinin İnternet sitesindeki haberde Vakit gazetesinin anılmamasına ve görüntüler hakkında pek az bilgi verilmesine karşın, yine Fethullahçılar tarafından çıkarılan İngilizce Today's Zaman gazetesinin İnternet sitesinde, video görüntüleri hakkında ayrıntılı bilgi verilmiş. 

 
Başlıkta, Baykal'ın bir CHP milletvekiliyle ilişki kurduğunun iddia edildiği belirtiliyor. 
 
Haberde, bunun bir "cinsel ilişki" olduğu açıklıkla yazılırken, görüntüleri ilk yayımlayan sitenin habervaktim.com olduğu vurgulanıyor. Ardından, videoda görülenler uzun uzun anlatılıyor. Bu arada, video kaydında adları geçen diğer kişiler, baş harfleriyle anılıyor. 
 
habervaktim.com'un videoyu sonradan kaldırdığını da belirten Today's Zaman, böylece,Türkiye'yle ilgilenen yabancıları kapsamlı şekilde bilgilendirmiş...
 
 

Gider ayak

7 Mayıs 2010, yazan ulas_ulas,
Yorum no: 3262

Vakit gazetesi yakında yine kapanacak. Bunun nedeni ise toplamda 3 yüz küsur generalin Vakit aleyhine açtıkları davayı kazanmaları ve her general için 2 bin TL den toplamda 600 bin  TL civarı bir para cezasına çarptırılmış olması bu yobaz gazetenin. Nasıl olsa daha evvel yaptıkalrı gibi cezayı ödemek yerine adını değiştirip yeniden çıkaracaklar. Gider ayak bir Darbe de Baykal'a vurmak istediler sanıyorum. Yobazların şu anda nelere kadir oldukları da ayrı bir tartışma konusu elbette. Sözkonusu kaydın yapıldığı yerin CHP'nin genel merkezi olduğu söyleniyor. Böyle bir kaydı hangi bağlantılarla kimler yapmış/yaptırmış olabilir. Ve daha ötesi başka insanların özel yaşamlarına dair başka ne kayıtlar var acaba ellerinde sırası gelince yayınlanmayı bekleyen. Yobazlar pis bir savaş yürütüyorlar ve bu savaşın en pislik tarafını da Vakit üslenmiş durumda.

 

 

AdaptiveThemes