Skip to content

Çarşı'nın farkı: Ölümün taşeronları hiç mi doymayacak bu siyah kâra?

20 Mayıs 2010, ekleyen Ömer Faruk Yalçın

Şampiyonluk yarışının, Bursa'nın sevincinin ve Aziz Yıldırım'ın hezeyanlarının ardından üç büyük kulübün taraftar siteleri farklı gündemlerine geçti. Çarşı, Aziz Yıldırım'la uğraşacağına maden işçilerini anarak, anlamlı sorular sorarak yine farkını ortaya koydu. Ultraslan 19 Mayıs'ı anarken, antu Efes Pilsen'le oynayacakları basketbol play-off finaline odaklandı. İşte üç taraftar grubunun internet sitelerinin açılış sayfaları:

Forza Beşiktaş:

Ultraslan:

  

Antu:

Yorumlar

Antu'yu pek sevmem lakin

20 Mayıs 2010, yazan Ziyaretçi,
Yorum no: 3394

Antu'yu pek sevmem lakin onların da hakkını yememek gerek. Sanırım 28 vatandaşımızın katledildiği kesinleştikten sonra onlar da giriş sayfasını konuyla ilgili olarak değiştirmişler.

Buyurunuz link; http://www.antu.com/AntuGorsel.aspx?ID=476

Ultraslan da değiştirmiş

20 Mayıs 2010, yazan Ziyaretçi,
Yorum no: 3395

"Başımız Sağolsun!" başlıklı bir yazı girip şöyle demişler: Zonguldak maden ocağında meydana gelen grizu patlaması nedeniyle işçi vatandaşlarımızın hayatını kaybetmesi hepimizi derin üzüntüye boğmuştur. Hayatını kaybeden işçilerimizin ailelerinin acısını yürekten paylaşıyor, işçilerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

http://www.ultraslan.com/oku.asp?okuID=1828

çarşı

20 Mayıs 2010, yazan Ziyaretçi,
Yorum no: 3396

forza beşiktaş'ın girişindeki görsel dün öğle saatlerinde siteye eklendi. diğerlerinden bu yönüyle ayrılıyor. asıl farklılık ise görseldeki "ölümün taşeronları hiç mi doymayacak bu siyah kâra?" ibaresi.

Eh o halde bir de vamos

21 Mayıs 2010, yazan Ziyaretçi,
Yorum no: 3405

Eh o halde bir de vamos bien'den gelsin, fenerbahçe tribünlerinin sanırım tek sol grubu. http://www.vamosbien.org/

Karabükspor

22 Mayıs 2010, yazan Fatih Polatlı,
Yorum no: 3408

 

 

AdaptiveThemes