Skip to content

Bilim ve Gelecek Kitabevi Kadıköy'de açılıyor

18 Ocak 2010, ekleyen Erkin Özalp

Bilim ve Gelecek dergisinin genel yayın yönetmeni Ender Helvacıoğlu'nun gönderdiği duyuruya göre, derginin Kadıköy'deki yeni kitabevinin açılış etkinliği, 23 Ocak Cumartesi günü 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Daha önce, Bilim ve Gelecek'in İnternet sitesinde şu duyuru yapılmıştı: 

Dergi ve yayınevi büromuz Kadıköy'e taşındı. Yeni adresimiz ve telefonumuz şöyle: Moda Caddesi, Zuhal Sokak, No: 9/1, Kadıköy-İstanbul. Tel: (0216) 349 71 72. Yeni büromuzun bir bölümünü kitabevine dönüştürüyoruz. Bu kitabevinde ülkemizde çıkan tüm bilim kitaplarını satışa sunacak, araştırmacılar için bilim dergilerinin arşivlerini bulunduracağız. Kitabevimizin açılışını Ocak ayında gerçekleştireceğiz. (http://www.bilimvegelecek.com.tr/)

Ender Helvacıoğlu'nun ilettiği duyuru ise şöyle: 

Kadıköy bir bilimevine kavuşuyor. 

Aradığınız tüm doğa bilimleri ve sosyal bilimler kitaplarına ulaşabileceğiniz, Cumhuriyet Dönemi'nin tüm bilim dergileriyle önemli düşünce dergilerini barındıran arşivimizden faydalanabileceğiniz kitabevimizi açıyoruz!

Muazzez İlmiye Çığ ve pek çok yazarımızın katılımıyla gerçekleşecek açılışımızda aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız. 

Yorumlar

Bilim ve Gelecek Kitabevi

9 Şubat 2010, yazan Erkin Özalp,
Yorum no: 1915

Ender Helvacıoğlu'nun mesajı: 

Geçen ay yoğun kar yağışı yüzünden deyim yerindeyse yarım kalan Bilim ve Gelecek Kitabevi açılışını 13 Şubat Cumartesi saat 14.00-18.00 arası gerçekleştiriyoruz. Başta Muazzez İlmiye Çığ olmak üzere Bilim ve Gelecek yazarlarının katılacağı açılışa sizi ve kitap dostu arkadaşlarınızı bekliyoruz.

 

 

AdaptiveThemes