Skip to content

AKP'nin 'devrimci' ve 'sosyalist' yayın organı

4 Eylül 2010, ekleyen Hasan Duru

Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır mitinginde yaptığı konuşmayı AKP'ci yayın organlarına benzer şekilde aktaran haber sitelerinden biri de, Devrimci Sosyalist İşçi Partisi (DSİP) çizgisindeki sesonline.net'ti. Erdoğan'ın konuşmasını hiçbir "eleştirel" değerlendirmeye gerek duymadan (ve başbakanın "coşkulu bir kalabalığa" seslendiğini iddia ederek) aktaran sesonline.net'in ana sayfasının en tepesindeki haber duyurusu şöyleydi: 

Erdoğan'ın sözlerinin yorumsuz olarak aktarıldığı haber metni: http://www.sesonline.net/php/genel_sayfa.php?KartNo=55310

Bu arada, DSİP Genel Başkanı Doğan Tarkan, Fethullahçı televizyon kanalı Samanyolu Haber TV'de, "Solun büyük bir çoğunluğunun yetmez ama evet tutumunu benimsediğini düşünüyorum" demiş (Kaynak).

İLGİLİ HABERLER:

Erdoğan referandum konuşmasında DSİP'i kutladı!

'Yetmez ama evet' pankartlarını AKP astırıyormuş!

 

Yorumlar

DSİP=AKP

4 Eylül 2010, yazan Serhan Safatlı,
Yorum no: 4432

hala kendisnden sol diye bahseden bu asalaklar grubunun akp den ne farkı kaldı acaba...bence parti isimleri şöyle olmalı ; düzenbaz siyasetçilerin iktidarsızlık partisi...bu adamlar sola zarar vermek için ellerinden geleni yapıyorlar...

bunlara yumurta az bile

6 Eylül 2010, yazan haberci08,
Yorum no: 4456

melih pekdemir bir yazısında bunlari çin kralın soytarısı demişti.. aynen öleler gerçekten bir akıl tutulması içindeler.. türkiye solunun bir arınmaya ihtiyacı var, ciddi bir ideolojik yanılsama da yaratıyorlar.. o nedenle mücadele de daha çetin verilmeli DSİP,EDP gibi liboşlara karşı..

son söz: bir, iki, üç daha fazla yumurta... yetmez ama idare eder

 

 

AdaptiveThemes