Skip to content

Pele mi, Maradona mı?

Pele
25% (86 oy)
Maradona
64% (223 oy)
Zidane
5% (17 oy)
Hiçbiri
3% (10 oy)
Fikrim yok
3% (11 oy)
Toplam oy: 347

Yorumlar

Pele mi, Maradona mı?

2 Eylül 2009, yazan Muzaffer Osmanoğlu,
Yorum no: 785

messi

4 Eylül 2009, yazan Ömer Faruk Yalçın,
Yorum no: 812

genç kuşak ilavesi: messi... maradona ne demiş: "bugün parasını verip tribünden izlemeye gideceğim tek kişi". arjantin'in hocası maradona, topçusu messi şimdi. gel dünya kupası, gel...

İngiltere'de dendiği gibi

15 Eylül 2009, yazan Ziyaretçi,
Yorum no: 911

Pele is good, Maradona is better, George Best

tanrının eli

17 Eylül 2009, yazan Ziyaretçi,
Yorum no: 919

"tanrının eli" maradona

Pele'ye göre, Di Stefano'ymuş...

18 Eylül 2009, yazan Fatih Polatlı,
Yorum no: 923

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olarak gösterilen Brezilyalı efsane futbolcu Pele, ''Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu Di Stefano'dur'' dedi.

Macaristan'ın önemli spor internet sitelerinden biri olan 'Topfoci.hu'ya açıklama yapan Pele, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusunun ne kendisi, ne de Maradona olduğunu söyledi.

Pele, ''Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu Real Madridli Alfredo Di Stefano'dur. Maradona'nın elle attığı golün dışında kafa golü yok ve sağ ayağıyla topa iyi şut vuramıyor. Oysa Di Stefano komple bir oyuncu, bu nedenle o, en büyük'' diye konuştu.

Pele, futbol yaşamı boyunca Avrupa'ya transfer olmamasıyla ilgili ise şunları söyledi:

''Brezilya'nın Santos takımında kendimi çok mutlu hissettim. Bu nedenle transfere sıcak bakmadım. Oysa Didi ile birlikte Real Madrid'e transfer olmam için çok ciddi öneriler aldım.''

http://www.gercekgundem.com/?p=219424

 

Maradona hakkında farklı bir anket...

27 Eylül 2009, yazan Muzaffer Osmanoğlu,
Yorum no: 989

Sitemiz okurlarının sevgilisi Maradona'nın Arjantin Milli Takımı'ndaki istikbali hakkında Carlos Fara&Associates tarafından bir anket yapılmış. 442 kişinin katıldığı anket sonuçlarına göre, katılımcıların sadece yüzde 22’si Maradona'nın milli takımda kalmasını savunurken, yüzde 67’si kovulması taraftarıymış. Futbol meraklısı olmayan okurlarımızdan çekinmesem, bir de bu mevzu hakkında bir karşı anket açılmasını önereceğim ama, kendimi frenlemeyi tercih ediyorum.

Kaynak: http://www.htspor.com/spor-haber/175301-Maradona-gitmeli.aspx

 

 

AdaptiveThemes